Trwa głosowanie internautów w kolejnej edycji prestiżowego konkursu MĄDRA KSIĄŻKA ROKU! Już 19 kwietnia ogłoszona zostanie lista nagrodzonych i podczas uroczystej gali wręczone zostaną statuetki Euklidesa dla najlepszych książek popularnonaukowych wydanych w Polsce w 2017 roku. Konkurs już po raz trzeci zorganizowali wspólnie Uniwersytet Jagielloński i Fundacja Popularyzacji Nauki im. Euklidesa czyli wydawca portalu Mądre Książki.

Jedna z nagród w konkursie przyznawana jest przez internautów, którzy mają możliwość głosowania na swoich faworytów na stronach Gazety Wyborczej – partnera konkursu – do 31 marca 2018. Nie traćcie czasu – oddajcie swój głos!

ODDAJ SWÓJ GŁOS >>>

W tegorocznym konkursie wyłonione zostaną także zwycięskie książki w kilku innych kategoriach – książka roku dla dorosłych, książka roku dla dzieci i najlepszej książki w opinii społeczności akademickiej UJ, a także książki szczególnie polecanej przez redaktorów portalu Mądre Książki.

LISTA KSIĄŻEK NOMINOWANYCH W EDYCJI 2017

KSIĄŻKI DLA DOROSŁYCH

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Werdykt jury poznamy 19 kwietnia podczas uroczystego ogłoszenia zwycięzców w auli Collegium Novum UJ. Podczas gali będzie można spotkać się z autorami i wydawcami konkursowych książek.

Serwis internetowy konkursu MĄDRA KSIĄŻKA ROKU

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB oraz strony internetowej konkursu (www.madraksiazkaroku.pl), gdzie prezentowane będą poszczególne książki – kandydatki do tytułu Mądrej Książki Roku.

Partnerami konkursu są: